• Plodné dni

    , Autor: patka89

    dobry den,
    chcela by som Vas poprosit o radu. Velmi by sme chceli babo.snazim sa zistit svoje plodne dni.zistovala som si ich rozne a vsade mi vysli inak.od vcera uz skusam ovulacne testy,no zatial nemam ovulaciu.menstruaciu som mala: 22.12,23.01,23.02,22.03-vzdy menstruacia trva 5dni.dakujem Vam velmi pekne za radu a odpoved

    Dobrý deň,
    z toho čo ste mi napísali vyplýva, že váš menštruačný cylus je mierne nepravidelný a pohybuje sa od 28 dní do 33. Vo všeobecnosti platí, že ovulácia je 14 dní pred nasledujúcou menštruáciou. To znamená, že pri vašom cykle by ovulácia mohla byť cca od 12 do 17 dňa cyklu najpravdepodobnejšie. Avšak ideálne je aby vám rastúci folikul a teda chystajúcu ovuláciu potvrdili ultravzukom. Všetky ostatné testy sú nepresné.