• tabletky

    Dobrý deň ja by som sa chcela opýtať mám ísť na operaciu s chcela by som brať tabletky na odialenie menstruaciea mám ju dostať 29.4 ale dakedy mám aj hnedé vytoky pred menstruaciou a bojím sa toho že ked začnem brať tabletky či ju nahodou nedostanem ked budem mať vytoky. A ked jaj dostať toho 29.4 mám začať brať 26.4 alebo sa mozu brať aj skôr vopred vám pekné ďakujem

    Dobrý deň,
    doporučuje sa tri dni pred očakávanou menštruáciou ale je to údaj ktorý udáva minimálnu dobu pred začatím menštruácie. Ak ich začnete užívať aj skôr nič sa nestane. držím palce!