• Citológia

    Dobrý deň môžem sa spýtať môže mykóza neakým spôsobom skresliť výsledky z citológie?

    Dobrý deň, výsledky cytológie neskreslí, bude to však popisované ako vedľajší nález. Môžete si aplikovať Canesten alebo Candibene vaginálne tabletky a následne si realizujte aspoň 7 až 10 dňovú kúru vaginálnymi probiotikami.