• Tehotenstvo a pupočná hernia

    Dobrý deň, po prvom pôrode (syn má 13 mesiacov) sa mi spravila malá pupočná hernia, chirurg mi povedal, že kedže plánujeme ďalšie dieťa, tak si tú herniu mám dať operovať až po druhom pôrode, pretože je predpoklad, že budem mať znova veľmi veľké bruško a môže sa mi po operácii znova roztrhnúť. Nebudem mať v tehotenstve a pri pôrode problémy? Ďakujem Zuzana

    Dobrý deň,
    ak chirurg zhodnotil stav takto predpokladám, že nepôjde o veľký nález a rešpektovala by som jeho odporučenie.