• Tehotenstvo?

    Po kolkych tyzdnoch najneskor zistim ze som tehotna? Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    niektoré ženy to pociťujú pomerne skoro, objaví sa u nich únava, napätie v prsníkoch, napínanie na zvracanie, majú takéto pocity už v čase vynechania menštruácie. U iných je to bezpríznakové a tehotenstvo zistia pomerne neskoro. Ak predpokladáte, že ste tehotná ale nie ste si istá, urobte si tehotenský test.