• nechraneny pohlavny styk

    , Autor: veronika3008

    DDobrý večer, Mala som nechraneny pohl. styk asi pred 11 dnami s tym že priatel sa neurobil , odvtedy som si urobila tehotensky test ktory bol
    negativny asi v 3 den od toho nechraneneho sexu a potom asi po dalsích 3,4 dnoch další a aj ten bol negativny može tam byť ešte
    možnosť že som tehotná ? dakujem za odpoved.

    Dobrý večer,
    šanca, že otehotniete je vždy ak máte nechránený pohlavný styk, aj keď nedôjde u partnera k ejakulácii, aj keď vtedy je pravdepodobnosť podstatne nižšia. Tehotenský test by mal byť 100% pozitívny v čase vynechania menštruácie, citlivosť testov je však rôzna.