• priznaky

    Dobry vecer, chcela by som sa opytat, na infekcie prenasane pohlavnym stykom ako su chlamydie, ureoplazmy a mykoplazmy,.., kedze som mala 2 a pol dozadu pohlavny nechraneny styk,a je to moj prvy partner no moj priatel mal predonou uz viacero sexualnych partneriek a tak isto jeho partnerky mal pred nim partnerom a teda sa chcem opytat c tieto infekcie prebuiehaju aj nejako bezpriznakovo alebo s aprejavuju nejakymi priznakmi,mam vytok ale moj gynekolog povedal ze je to priesvitny alebo taky biely vytok a vraj je normalny,a tak isto som mala cate mocenie pisla som par dni urologicky caj a preslo m to, tak neviem lebo mam taky strach ze co ak som sa aj niecim nakazila a neviem o tom,je mozne ze ich aj mam ale neprebiehaju u mna nejake priznaky,a po akom casu su tieto infekcie nebezpecne ak ich clovek naozaj ma,a po akom case neliecenia su nebezpecne,??

    Dobrý deň,
    infekčné ochorenia tohto charakteru môžu prebiehať pod rôznymi obrazmi, od bežných prejavov vaginálnej infekcie až po zápaly orgánov malej panvy ale taktiež aj bezpríznakovo v podobe chronickej infekcie. Aby ste si bola istá, že vás partner nenakazí podobrte sa obaja preventívnej prehliadke s odbermi. Či u vás prebehla infekcia alebo nie je ťažko takto zhodnotíť, nakaziť ste sa samozrejme mohli. Dajte si urobiť odbery.