• Zápal obličiek

    Dobrý deň pán doktor mám zápal obličiek a močového mechúra keď si dám urologicki čaj začne ma bolieť kríze a podbruško je to normálne vôbec ma nie bolia len keď si dám ten čaj ďakujem za odpoveď pekný deň

    Dobrý deň, zápal obličiek, či celkovo ochorenie močového traktu je urologický problém, nie gynekologický, ktorý rieši nie gynekológ ale urológ. Ja sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Preto odporúčam realizovať urologické vyšetrenie, na základe ktorého sa Vám bude vedieť urológ vyjadriť a určiť ďalší postup.