• Spinenie

    Dobrý deň chcem sa spýtať bolí ma b podbrušku a 9 dní pred menzesom som začala špiniť, je to vidno len keď sa utieram.

    Dobrý deň, príčin špinenia môže byť viacero. Môže sa jednať aj o ovulačné špinenie. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.