• Výtok

    Dobrý deň, to krvácanie mi pokračuje. Môže sa mi jednať aj o menštruáciu keď je to 20ty deň? Lebo mala som pred menštruácne bolesti a takto hnedým výtokom mi zvykne aj menzes začínať.
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, ovulačné špinenie môže trvať aj niekoľko dní, väčšinou však 2 až 3 dni. Odsledujte si to. Ako som už spomínal, takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.