• Opuch

    Dobrý deň pán doktor,pred týždňom som mala opuchnuté pyski až hore vo vnútri na ľavej strane potom mi to prasklo a od vtedy mi stále stadal ide žltý zapachajuci výtok skvor hnis prosím čo si nato dať dajaku masť? Abi to prestalo dakujem.

    Dobrý deň, takto sa nedá bližšie objektívne vyjadriť. Určite odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia určí príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.