• Lieky a menzes

    Dobrý deň, pán doktor chcela by som sa opýtať. Dnes je to druhý den,.čo mi mešká menzes. Mala som štátnice, stresu teda bolo dosť. Taktiež mi bol predpísaný aj herpesin, ktorý som užívala tak päť dní. Mala som aj dvojdňové preventívne antibiotiká. Momentálne cestujem po zahraničí. U mňa však nie je zvykom, že mi meškajú. Styk som mala vždy chránený kondómom a ani raz nie počas plodných dní. Mohli tieto veci ovplyvniť môj cyklus, a ako dlho je meškanie tolerantné. Vždy pred menzesom mám tak týždeň bolesti v podbrušku, no zatiaľ ani to nie.
    Ďakujem

    Dobrý deň, na menštruačný cyklus má vplyv viacero faktorov. Stres, zmena životného štýlu, stravovania, ... Dva dni meškajúca menštruácia však ešte nič neznamená. Za predpokladu chráneného pohlavného styku tehotenstvo nepredpokladám. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to.