• Anovulacia

    Dobrý deň, mám 20. DC a začal mi pár dni dozadu spotting, ktorý prešiel včera do krvácania (nie klasická menstruacia, ako mávam) krvácanie je slabšie. Cyklus mávam pravidelný - väčšinou 28-30 dňový, tento cyklus som však ovulaciu ešte nemala, nakoľko viem vyhodnotiť kedy ju mám. V minulosti som mala zvýšený prolaktín a ten mi blokoval ovulaciu. Ako dlho mám očakávať, že budem krvácať nakoľko idem na dovolenku. Gynekolog by vedel krvácanie zastaviť? Alebo mám čakať kým to same prestane. Ďakujem

    Dobrý deň, podľa opisu sa môže jednať aj o ovulačné špinenie. Väčšinou trvá niekoľko dní, maximálne 3 až 4. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.