• Divná menštruácia

    Dobrý večer chcem sa opýtať 15.6 tuším ,že to bola sobota som zobrala omylom mojou chybou zle som prečítala antikoncepciu Karhla.Tak som písala svojmu gynekológovi , že čo som omylom vyviedla on mi predpísal norethison, že dať menzes do poriadku ten som užívala od stredy 19.6 no vo štvrtok a v piatok slabe krvácanie prišlo hoci mi gynekológ tvrdil, že to nie je možné,že menzes to nemôže byť, že nato mi dal ten norethison no je 5den a stále krvacam ,ale tak divne na vlozke nič len trochu krvi,len pri utierani krv .Kázal mi tretí alebo štvrtý deň nasadiť antikoncepciu tak som si ju dala, lebo som to začala považovať za menzes no boli ma dosť v krížoch a v podbrušku . Myslíte, že som urobila niekde chybu,alebo môžem byť tehotná a môže to byť implatacne krvácanie.?pri prvom synovi som mala tiež menzes síce, už si nepamätám v akej intenzite.Robila som asi tak dva týždne pred tým aj tehotenský test negatívny a už sa začínam obávať.Lebo pravý vajecnik má už vraj aj menej vajicok ďakujem

    Dobrý deň, podľa opisu mi nie je jasné, akú chybu v užívaní hormonálnej antikoncepcie ste urobili, ani v ktorej fáze cyklu ste boli, ani koľko tabliet ste už mali užitých, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Vôbec ake nerozumiem, prečo Vám bol nasadený Norethisteron. Príčin krvácania môže byť viacero, predpokladám, že je to z Norethisteronu. Takto sa Vám naozaj neviem bližšie vyjadriť, keďže, ako som už písal, nepoznám žiadne bližšie okolnosti.