• Divná menštruácia

    , Autor: dadi

    Dobrý deň pán doktor. Mávam 29-30dc .. tento mesiac sa mi to nejak prdĺžilo, spravila som si test, dodnes som testovala každý deň, všetky testy mi robili druhé čiarky ale veľmi slabunké.. este medzi tým som na na 35dc trosku mala krv na tampóne, od vtedy som potom nemala, este som googlila, ze mohlo ist o uhniezdovanie. Dnes som si spravila test, uz bol cisto negativny, do hodiny ma začalo strašne boliet v podbrušku, aj sa tak nafúklo trošku. Ležala som na posteli, a niečo som zacítila v pošve, ( uz som ten pocit zazila pri porode, lebo už 2 deti mam) rychlo som šla do vane a vypadol zo mňa kus zrazeniny, zmestil by sa do dlane, na vložke mám také kusy, vlasočnicove a obrovské bolesti, take som nikdy pri ms nemala, o čo prosim vás môže ist ? Co mi to spôsobilo ? Dakujem za skoru odpoved

    Dobrý deň, aj napriek podrobnému opisu sa Vám jednoznačne neviem bližšie objektívne vyjadriť. Príčin ťažkostí môže byť viacero. Samozrejme, tehotenstvo sa tiež vylúčiť nedá. Nepoznám však žiadne bližšie informácie, okolnosti, ani výsledky vyšetrení, preto sa Vám takto neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.