• Meškanie menštruacie

    , Autor: Viktoria1

    Dobry den,Pan doktor som po pôrode rodila som sekciou 30.3. Som mala prvu menštruciu a od vtedy nič…nekojim…tehotna nie som robila som si 2 tehotenske testy jeden ked mi meškala 7 dni a dalši ked mi meškala 14 dni obydva negativne …mam taky priesvitny vytok a od rana mam krče pod brušku a sem tam pocitujem menštruačne krče ale len chvilkami potom to hned prejde neviem čo to može byť
    Dakujem pekne za odpoved

    Dobrý deň, príčin nepravidelného cyklu, či meškania menštruácie môže byť viacero. Takto sa však nedá bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí, ako aj v prípade nejasností je potrebné navštíviť Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení a ich výsledkov určí príčinu a stanoví ďalší postup.