• Meškanie

    , Autor: lucik19

    Dobrý deň. Tento mesiac som mala zápal pošvy a taktiež aj zápal močových ciest a rúry. Minulý mesiac som mala antibiotiká cezfil, ale menštruáciu som dostala načas. Tento mesiac som užívala jenamazol a taktiež jednodňový kanesten. Doktorka mi ešte aj predpísala vaginálne probiotiká. Na močové cesty beriem nejaký urinal block. Mešká mi menštruácia už tretí deň, mám však bolesti v podbrušku, hormonálne akné a zvýšenie chuti do jedla. Ide však aj o to že som v období plodných dní mala styk. Bol však chránený kondómom. Taktiež som mala styk aj deň pred tým ako som mala dostať menštruáciu - chránený. Je možné aj tehotenstvo? Alebo môžu za to meškanie tie lieky alebo zápaly? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu chráneného pohlavného styku je pravdepodobnosť tehotenstva veľmi malá. Pár dní meškajúca menštruácia je pravdepodobne spôsobená prekonanými zápalmi a užívaním liekov a antibiotík. Podľa opisu sa už u Vás objavujú predmenštruačné príznaky. Odsledujte si to.