• Možné tehotenstvo?

    , Autor: sarlota 12

    Dobrý deň pán doktor mala som mať mensruiaciu 24 aprila
    Ms som začal na plodné dni 15 apríla približne trvala 3 ,4 deň už len spinenie nechránený pohlavný styk sme mali 2a 8 apríla cítim že pri chodení má trošku bolia vaječníky pri čistení na wc trošku hnedi výtok môže to byť aj tehotenstvo test pred 2 dňami negatívny alebo mám zase čakať menštruáciu?vopred ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Tehotenský test má zmysel realizovať najskôr na 14. deň meškajúcej menštruácie. Odsledujte si to.