• Tehu

    , Autor: Kajuska11

    Dobry den moze ukazat hcg z krvi aj na 4 den tehotenstvo ?meskaju mi 4 dni bola som na ultrazvuku nic nevideli zobrali mi hcg z krvi boli negativne len som prekvapena ze moze hcg z krvi hned ukazat tehu?dakujem

    Dobrý deň, áno, hodnota beta HCG v krvi je najspoľahlivejšia v diagnostikovaní tehotenstva. Štyri dni meškajuca menštruácia neznamená štvrtý deň tehotenstva, ale druhý, či tretí týždeň tehotenstva. V prípade, že bolo u Vás beta HCG negatívne, nie ste tehotná.