• Krátka menstruacia

    , Autor: Majush

    Dobrý deň, v cera mi prišla menstruacia no krvacala som len trošku dnes uz vôbec nekrvacam. Prisla mi o 7 dní skôr no dnes uz vôbec nekrvacam. Mávam ju dlho aj 6 ci 7 dní.Test som si zatial nerobila. Môže byť ze som tehotná? Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň, príčin včerajšieho krvácania mohlo byť viacero. Mohlo sa jednať aj o ovulačné špinenie. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Samozrejme, ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie najmenej 14 dní si realizujte tehotenský test. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.