• Nemám menštruáciu

    Dobrý večer, budem mať 18 rokov, menštruáciu som dostala v 16.a odvtedy nemám. Mám špinenie, kde nie je potrebná vložka. Bola som na gynekológii, sono aj vyšetrenie cez konečník bolo v poriadku. Na endokrynológii krvné testy aj štítna žľaza tiež v poriadku. Endokrynologička ma ďalej odporúča na sono brucha a vyšetrenie očného pozadia. Prosím Vás o radu a pomoc, aby bolo všetko v poriadku. Ďakujem veľmi pekne

    Dobrý deň, niektoré ženy menštruujú iba vo forme špinenia, takže sa nemusí jednať o žiadnu patológiu. Ak bolo gynekologické vyšetrenie negatívne, nemusíte sa obávať.