• Problem s menstruaciou

    , Autor: SissiRose

    Dobry den. Mam za sebou dva porody cisarskym rezom, po druhom v 2019 mi nabehla menstruacia v docela pravidelnom cca 30 dnovom cykle. Posledny polrok vsak vzdy prve dva dni strasne silno krvacam potom pride jednodnova prestavka slaby menzes az spinenie ktore trva aj 12 dni. Tentokrat dokonca 2.8 mi menzes zacal a este dnes 16 teho spinenie. Co sa s tym da robit prosim? Moze za tym byt niaky vacsi problem? Mam zajst za gynekologom? O co moze ist... dakujem za odpoved s pozdravom Silvia

    Dobrý deň, takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Príčin môže byť viacero. Samozrejme, pri pretrvávaní ťažkostí je potrebné gynekologické vyšetrenie, na základe ktorého sa určí ďalší postup.