Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
12,986 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Anovulacny cyklus

  , Autor:

  Dobrý deň,
  Mám trochu zvýšený prolaktín. Tento cyklus som si všimla, že od konca ms stále iba špiním, ovulaciu som nespozorovala, nemala som žiadny náznak..(.poznám, keď príde)Tri týždne od poslednej menštruácie ma začalo bolieť brucho...pripisujem to k tomu, že čoskoro sa mi asi spustí.
  No bojím sa, že aka intenzívna bude, keďže ide asi o anovulacny cyklus. Čo mám robiť?

  Ďakujem.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, takto Vám nedokážem pomôcť. Odsledujte si to. Ak si myslíte, že sa u Vás jedná o anovulačné cykly, navštívte Vášho obvodného gynekológa.

Podobné otázky

 • Anovulácia

  , Autor: Melanymalik93

  Dobrý večer. Chcem sa spýtať pred 2 mesiacmi som bola na interupcii. Bola som v 7 týždni tehotenstva. Začala som brat antikoncepciu a Menstruacia mi prišla asi pred 2 týždňami a trvala 11 dni čo sa mi nikdy nestalo. O pár dni som dostala znovu čiže sa mi skrátil menštruačný cyklus. Chcem sa spýtať či je možné, že mám teraz anovulacny cyklus a teda či to znamená že som neplodná ??

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, aj pri skrátenom menštruačnom cykle dochádza k uvoľňovaniu vajíčok, nie ste neplodná. Niekedy sa po nasadení antikoncepcie stane, ze kým sa cyklus upraví, trošku hapruje. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám antikoncepciu predpísal a ktorý Vás pozná najlepšie.

 • slabé krvácanie

  , Autor: lenka2608

  Dobrý deň, mám taký problém s manželom túžime po bábätku. Mávam nepravidelnú menštruáciu. Meštruáciu som mala dostať 14.júna ale dostala som ju včera teda 17.júna ale mám ju niejakú inu, slabú a je taká hnedá vôbec nemám také intezívne krvácanie ako vždy pri menštruácii, ale bolesti mám presne také isté ako vždy pri menštruácii .Chcem sa spýtať prosím Vás či si mám spraviť tehotenský test alebo mám počkať kým mi skonči menštruácia...mám strach ak som tehotná či si môžem dať lieky proti bolesti alebo radšej nie! Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň,
  kľudne si urobte tehoetnský test, mohlo však ísť len o anovulačný cyklus pretio je menštruácia slabšia a kratšia.