• slabé krvácanie

    , Autor: lenka2608

    Dobrý deň, mám taký problém s manželom túžime po bábätku. Mávam nepravidelnú menštruáciu. Meštruáciu som mala dostať 14.júna ale dostala som ju včera teda 17.júna ale mám ju niejakú inu, slabú a je taká hnedá vôbec nemám také intezívne krvácanie ako vždy pri menštruácii, ale bolesti mám presne také isté ako vždy pri menštruácii .Chcem sa spýtať prosím Vás či si mám spraviť tehotenský test alebo mám počkať kým mi skonči menštruácia...mám strach ak som tehotná či si môžem dať lieky proti bolesti alebo radšej nie! Ďakujem veľmi pekne za odpoveď

    Dobrý deň,
    kľudne si urobte tehoetnský test, mohlo však ísť len o anovulačný cyklus pretio je menštruácia slabšia a kratšia.