• Problém z menštruáciou

    , Autor: nezmame

    Dobrý deň,

    chcela by som sa poradiť ohľadom môjho problému. Pred rokom som mala silnú operáciu a odvtedy mi chodí menštruácia ako sa jej chce
    Tento rok som mala len 3x. Teraz som mala od piatku do pondelku len hnedý výtok. Test mám negatívny.
    Mám to brat ako menštruáciu ?
    Na antikoncepciu ešte len cakam lebo som vedela či toto mám považovať na ne …

    Antikoncepciu neberiem, mám 18 rokov.

    Ďakujem

    Dobrý deň, takto sa Vám objektívne neviem bližšie vyjadriť, spomínané špinenie mohlo byť aj ovulačné špinenie. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností odporúčam navštíviť Vášho obvodného gynekológa.