• Dlhodoba menstruacia

    , Autor: Angie19

    Dobry den, vzdy som mala problem z menstruaciou ale teeraz uz trva vyse 3tyzdnov , nie je silna ale krvacanie stale je prosim Vas cim to moze byt ? Mam hz 2 deticky po druhom sa to upravilo na cas potom to bolo aj take ze 3mesiace zidna a teraz uz 3 tyzdne krvacam .

    Dobrý deň, príčin môže byť viacero, takto sa Vám však neviem bližšie vyjadriť. Pri pretrvávaní krvácania navštívte Vášho obvodného gynekológa.