• Nástup menštruácie v ten istý mesiac

    , Autor: Veva

    Dobrý deň,mám otázku.Užívam už dlhšie antikoncepciu a nikdy som nemala problém z menštruáciou pri užívaní antikoncepcie.Ale tento mesiac(máj)už som menštruáciu mala od 1.5 do 6.5 a teraz užívam placebo tabletky a vždy štvrtú tabletku dostanem menštruáciu lenže bojím sa či nenastal niekde problém keď sa mi dostavila menštruácia dnes 29.5?

    Dobrý deň, špinenie, či slabé krvácanie sa môže vyskytovať aj pi pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Za týchto predpokladov by mal byť účinok hormonálnej antikoncepcie zachovaný. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.