• Výtok

    , Autor: Mimi236

    Dobrý deň chcela by som sa spýtať čím to môže byť .Pouzivam HAK Vexya menštruácia mi skončila v nedeľu a s priateľom sme mali pohlavný styk a od neďele mám krvavý výtok

    Dobrý deň, ak ste mali pohlavný styk v čase končiaceho krvácania z vysadenia, špinenie môže ešte pár dní pretrvávať. Počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa špinenie môže vyskytovať počas celého cyklu. Odsledujte si to.