Poradňa gynekológa

Poradňa gynekológa
9,375 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij , ktorý pracuje v 1. súkromnej nemocnici Košice-Šaca.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa
 • Norethisteron Zentiva

  , Autor:

  Dobrý deň bola som u svojej doktorky a potrebovala som oddialiť menštruáciu brala som tabletky 5 dní pred očakávanou menštruáciou a potom ešte ďalšich 6 dni počas dovolenky čiže celkom 11 dni. Už je 8 dni a mne stále neprišla menštruácia... a v baleni je napisane že 2-4 dni... Mám ešte počkať alebo zavolať doktorke ? Som 7 mesiacov po porode a menštruaciu mám ešte nepravidelnú.. ďakujem za odpoveď

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, užívaním Norethisteronu, navyše pri nepravidelnom cykle, je pomerne normálne, že sa menštruácia ešte nedostavila. Odsledujte si to. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach však navštívte Vášho obvodného gynekológa.

Podobné otázky

 • Menstruacia nepravidelna

  , Autor:

  Dobry den, rada by som polozila otazku: som 6mesiacov po sekcii a moj dr.mi dal antikoncepciu, aby sa mi upravila menstruacia, nakolko ju mam momentalne nepravidelnu... Zacala som ju uzivat v 1.den menstruacie, ale uz 9.den krvacam, akosi sa mi nechce zastavit... Mam doma tbl Norethisteron Zentiva na oddialenie menstruacie, myslite, ze ich mozem uzit? Alebo mam vyhladat mojho dr., ci mam este pockat, az skonci menstruacia?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij

  Dobrý deň, ak ste začali užívať tabletky hormonálnej antikoncepcie, určite neužívajte ešte aj Norethisteron! Krvácanie si odsledujte. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.