• bolesti brucha

    , Autor: Janka34364

    Dobrý deň, chcela by som sa Vás opýtať pred menštruáciou čo bolo 1,2, a 3.7 som mala bolesti v podbrušku už toho 3 som začala brať tabletky norethisteron zentiva. Brala som ich do 14.7 na oddialenie menštruácie kvôli dovolenke. Ako som ich brala tak celú dovolenku ma nič nebolelo. Ako náhle som ich vysadila bolesti prišli znovu 2 dni na to som dostala silnú a bolestivú menštruáciu nebolo to špinenie ani nič podobné, bolo to krvácanie aké som mávala vždy akurát bolestivejšie a silnejšie, 6. a 7. deň som mala špinenie ale to som mávala vždy pri menštruácií. No ako mi skončila menštruácia tak ma bolelo brucho a stále aj bolí stále a neviem čo to môže byť, no potom mi prišlo do úvahy aj možné tehotnestvo. Nemám žiadne nevoľnosti ani zmeny chuti ani nič podobné stravujem sa normálne. Ak by ste mi vedeli poradiť budem veľmi rada. Vopred ďakujem.

    Dobrý deň, Norethisteron môže spôsobiť viacero vedľajších, či nežiadúcich účinkov, ktoré sa nemusia prejaviť u každej ženy. Príčin Vašich ťažkostí môže byť viacero. Takto, iba na základe opisu, sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Pri pretrvávaní ťažkostí navštívte Vášho obvodného gynekológa.