• Krvácanie a bolesti

    , Autor: Keko

    Dobrý deň, prosím vás o radu. Nikdy som nemala žiadne problémy, no v poslednej dobe mávam po pohlavnom styku krvácanie a bolesti brucha, ktoré trvajú niekoľko dní. Môže ísť o nejaký zápal? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, áno, jednou z príčin môže byť aj zápal. Takto sa Vám však neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odporúčam pri pretrvávaní ťažkostí navštíviť Vášho obvodného gynekológa.