• Suchá neodchadzajuca krv .

    , Autor: Ňaňa999

    Dobrý deň .
    Mám 20.
    Už od 16 rokov ma trápi problém s odchádzanim menštruáčnej krvy . V 16 som kvôli tomu skončila v nemocninci . Zastavilo sa mi krvácanie začala som zvracať, dostala horučky - nad 39 , odpadávala som . Mám aj pcos a hormonálnu nerovnovahu . Ochabnuté svaly - aj panvové a v kĺboch ťažkú hyperflexibilitu čo spôsobuje bolesti panvy a bedrových kĺbov . Našťastie som už neskončila v nemocninci , no vždy keď sa zastaví menštruácia prichádzajú o niekoľko hodín ťažké tetanicke záchvaty spojené s panickymi . Následne sa po záchvate zase spustí .
    Neviem či to má aj súvis ale trápi ma vtedy aj veľmi suchá pošva (až je to bolestive, niekedy praská) a krv je pochopiteľné tiež veľmi suchá .
    Aké vyšetrenia by sa mali ešte spraviť , a dá sa nejakým spôsobom pomáhať krvy odtiecť ? Alebo ju zvhlčit ?
    Ďakujem.

    Dobrý deň, aj napriek Vášmu opisu sa takto bez poznania bližších informácií, okolností, prípadne výsledkov vyšetrení sa neviem bližšie vyjadriť. Realizoval by som ale komplexné gynekologické, endokrinologické, neurologické vyšetrenie.