• Menstruacia nepravidelna

    , Autor: Efca22

    Dobry den, rada by som polozila otazku: som 6mesiacov po sekcii a moj dr.mi dal antikoncepciu, aby sa mi upravila menstruacia, nakolko ju mam momentalne nepravidelnu... Zacala som ju uzivat v 1.den menstruacie, ale uz 9.den krvacam, akosi sa mi nechce zastavit... Mam doma tbl Norethisteron Zentiva na oddialenie menstruacie, myslite, ze ich mozem uzit? Alebo mam vyhladat mojho dr., ci mam este pockat, az skonci menstruacia?

    Dobrý deň, ak ste začali užívať tabletky hormonálnej antikoncepcie, určite neužívajte ešte aj Norethisteron! Krvácanie si odsledujte. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí kontaktujte Vášho obvodného gynekológa.