• Problémy s menštruáciou

    Dobrý deň, mam 16 rokov. Prvý menzes mi prišiel v 14tich chodil rôzne, ale už je to polroka čo jej neprišiel ďalší... Pani gynekologička povedala, že nemôže nič robiť kým nebudem mať prvý pohlavný styk ???? aký názor máte na to Vy. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, v tomto veku môže byť menštruácia nepravidelná. Ak ste ešte nemali pohlavný styk, vaginálne vyšetrená byť nemôžete. Ak nemáte žiadne ťažkosti, v tomto veku nie je dôvod na hormonálnu liečbu.