• Hnedý výtok v čase menštruácie

    , Autor: Kallm

    Dobrý deň,
    Mám taký problém, že v čase kedy mi mala prísť menštruácia tak neprišla a prišiel len taký hnedý výtok. Trvá to už asi 6. deň. Pohlavný styk som mala s priateľom asi pred dvomi týždňami, ale s ochranou (prezervatív nepraskol ani nič podobné). Antikoncepciu neberiem. Mám obavy, pretože na internete sú rôzne príspevky o tom, že sa to deje na začiatku tehotenstva. Je možné, že som tehotná? Alebo ide o nejaký zápal?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, menštruačný cyklus a samotná menštruácia čo sa dĺžky ako aj intenzity týka, môže byť ovplyvnený rôznymi vplyvmi, napríklad stres, zmena životosprávy, pohybové aktivity. Menštruácia sa tak môže prejaviť aj vo forme špinenia alebo hnedého výtoku. Odsledujte si to, nemusí sa jednať o nič. Pre jednoznačné vylúčenie alebo potvrdenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa.