• Zuzana

    , Autor:

    Dobry den potrebovala by som poradit brala som antikoncepciu 12 rokov ale asi pred rokom som juprestala brat pretoze sa snazime s priatelom o babatko .Od vysadenia mam velmi slabu menstruaciu prve dni len spinenie ked idem na wc mam krv na papiri ale inak to nejak nekrvaca . Bola som aj u gynekologa na vysetreni a mam vraj vsetko v poriadku mam obavu ci to tak je ked sa mi nedari otehotniet .Moze to byt nejaky problem z hormonmi preto ze odkedy som zacala brat antikoncepciu som mala problemy s padanim vlasov a po vysadeni je ten problem este vacsi ? A da sa to slabe krvacanie nejak liecit ? Dakujem

    Dobrý deň, intenzita menstruačného krvácania nemá vplyv na otehotnenie. S otehotnením by ste problém mať nemali. Intenzitu krvácania riadiť netreba, ked ste absolvovali vyšetrenie u gynekológa a všetko je v norme. Ak sa Vám však nepodarí otehotnieť do pol roka intenzívneho snaženia, navštívte Vášho obvodného gynekológa, rovnako ako pri gynekologických ťažkostiach.