• Problemy s menstruaciou

    Dobry den,

    brala som antikoncepciu 6 rokov, vysadila som ju v marci a menstruacia sa mi dlhsie nedostavila. V maji som bola na vyvolavacej injekcii po ktorej mi prisla menstruacia velmi slaba asi troj dnova. V juli mi prisla menstruacia sama od seba a trvala asi 8 dni. Od vtedy presli uz 4 mesiace a stale nic. Tehotna urcite niesom. Mam aj velke problemy s akne a vaha mi od marca stupla o 11 kg. Antikoncepciu uz nechcem spät. Viete mi poradit co sa da robit? ci mam ist zase na vyvolavaciu injekciu alebo cakat ze sa mi cyklus sam upravi? Dakujem velmi pekne.

    Dobrý deň,
    takéto stavy po vysadení HAK byť môžu, môžte čakať, alebo môžte ísť opäť k lekárovi po injekciu a chodiť nejakú dobu na vyvolávanie
    s pozdravom