• výtok

    Dobry deň pani doktorka poprosím vás O radu stále mám po pôrode presne menštruáciu A teraz mi mešká 3 deň od včera mam svrbenie A. Vytoky ako rybací som ako opuchnuta lekarku nemám K dispozícii je odcestovana čo si kúpiť V lekárni.manzel vravel že tehotná niesom tak mi to mešká koli zápalu? Ďakujem pekne

    Dobrý deň,
    teh.test si urobte, to čo hovorí váš manžel je bohužial celkom irelevatné
    zápal zrejme máte -zrejme sa jedná o bakteriálna vaginóza dľa vášho popisu
    ten sama nepreliečite- určite musíte navštíviť lekára, zrejme váš zápal vyžaduje ATB liečbu ,
    menses vám môže meškať z rôznych dôvodov
    s pozdravom