• Mimo cyklu

    , Autor: eny

    Dobrý deň, prosím Vás potrebovala by som poradiť. Mám 22 rokov, som bezdetná a už cca rok mám gynekologické problémy. Posledný menzes som mala 14. apríla 2013 a skončil 20. apríla 2013 - dnes ráno som začala špiniť /sem tam aj s prímesou krvi/ - hneď ráno som išla ku svojmu gynekológovi ktorý ma vyšetril a urobil aj sono / povedal, že je všetko v poriadku aj s maternicou aj vaječníkmi a graviditu nepotvrdil/ a pýtala som sa či to teda vyzerá na menzes a povedal že nie. Nikdy predtým som nekrvácala ani nešpinila mimo cyklu. Viete mi poradiť čím je to zapríčinené alebo aký problém to môže byť ? Môže prísť MS ale špinenie prestane? Za Vašu odpoveď Vám vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    bez vyšetrenia sa dá k tomu vyjadriť len veľmi ťažko, ale veľmi pravdepodobne ide o špinenie v čase ovulácie, ktoré sa niekedy počas cyklu ženy vyskytne. Potvrdilo by to ale až vyšetrenie hladiny hormónov, bez tohto vyšetrenia je to len dohad. Ak predpokladám správne, špinenie by malo ustať.