• NEISTOTA

    , Autor: bezmena

    Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či by bolo možné aby som bola tehotná z "hrania sa" s priateľom (rovnaké ako sex, s jediným rozdielom, a to že sme boli obaja v spodnom prádle), alebo môže byť zapríčinené meškanie menštuácie niekoľko týždňovou zmenou prostredia a zvýšenou fyzickou namahou??? .... (mam 17 rokov, menstruáciu cca 3 roky, takmer nikdy nie pravidelnu) ....za odppved vopred dakujem

    Dobrý deň,
    ak je vaša menštruácia nepravidelná, veľmi ťažko sa hovorí o meškajúcej menštruácií. Nepredpokladám, že by ste mohli byť tehotná pre "hranie sa s partnerom" spomínaným spôsobom. Na menštruáciu vplýva aj možný stres či zvýšená fyzická námaha.