• meskaju mi

    , Autor: nka13319

    dobry deň chcela by som sa vas opytat ci je normalne ze my cyklus meska uz 14 dni. nechcem ist na gynekologiu. robila som si aj tehotensky test a vysiel mi negativny. beriem aj lieky na stitnu zlazu. podla vas mala by som ist s tym ku lekatovi alebo este pockat. prajem pekny den

    Dobrý deň,
    doporučujem zopakovať tehotenský test, ak nebudete tehotná a menštruácia vám chodí do teraz pravidelne, môžete ešte týždeň počkať. Ak menštruácia napriek tomu nepríde bude vhodné navštíviť lekára.