• Dojcenie a menzes

    , Autor: odbornik6

    Dobry den, pani doktorka, je v poriadku, ze este nemam menzes 13 mesiacov po porode? Obcas ma pobolieva podbrusko, ale menzes ani spinenie nemam. Stale dojcim svoju 13 mesacnu dcerku, len mammicky vsade naokolo, ked som sa informovala, uz menzes maju. Nemoze byt problem napr. v tom, ze som rodila cisarskym rezom a nieco sa tam mohlo "udiat"?.. Vopred dakujem za odppoved. S pozdravom Silvia Ceryova

    Dobrý deň,
    nie je to časté, ale sú aj mamičky, ktoré nemenštruujú aj dva roky. Súvisí to s kojením, a poruchami menštruačného cyklu, ktoré súvisa so zmenenými hormonálnymi hladinami.