• Dlhotrvajúce špinenie

    Dobrý deň, pani doktorka, chcem sa opýtať: Koncom januára som dostala menštruáciu, prvé dva dni špinenie, potom normálna menštruácia. Menštruáciu mám stále nepravidelnú, ale trvanie v drvivej väčšine 7 dní. Po skončení menštruácie, mi tá následne prešla do hnedého špinenia, resp. výtoku. Nie je silný, stáva sa, že cez deň nešpiním, iba ráno príp. večer. Momentálne táto situácia vrátane menštruácie trvá zhruba 18 dní. Tesne pred začiatkom menštruácie som 10 dní brala ATB, ktoré mi spôsobili problémy ako svrbenie, pálenie, štípanie v pošve. Je možné, že toto špinenie mohlo spôsobiť užívanie ATB? Ak nie, čo by ste poradila, nakoľko ku gynekologičke chcem ísť až po skončení výtoku? Ďakujem

    Dobrý deň,
    ideálne bude ak ju navštívite počas vašich ťažkostí. Práve tak vám najlepšie pomôže.