• nepravidelna menstruacia

    Dobry den.som 4mesiac po porode.rodila som prirodzene.ked ze som kojila kratko,uz nekojim hned po sestonedeli ako mi prisla prva menstruacia(kt.trvala 4tyzdne,uz som mala dostat dalsiu a tato mi akurat koncila) som zacala so suhlasom mojho gynekolga brat antikoncepciu DAYLETTE.dalsi mesiac som dostala menstruaciu normalne a trvala asi 4-5dni...a tento mesiac mam este na tyzden antikoncepciu do dalsej menstruacie a mensruaciu som dostala vcera a vlastne o tyzden skor.a tabletky berem pravidelne a ani raz sa mi nestalo ze by som zabudla uzit tabletku..mohli by ste mi rosim poradit,preco mi mohla prist menstruacia o tyzden skor pri brani antikoncepcie?dakujem

    Dobrý deň,
    ako som tu už viac krát spomínala, je to kvôli hormonálnej instabilite - nerovnováhe hormónov, ktorá spôsobuje nepravidelné krvácanie aj napriek antikoncepcii.