• Bolesti v podbrušku

    Dobrý deň. S partnerom sme mali sex 31.12. 2012. Stala sa nehoda a tak som si po 38 hodinách dala Tabletku Po. Neskôr 5.1. 2013 som si spravila tehotenský test Gravitest a ten mi vyšiel myslím že pozitívne, nie som si ale istá, tá druhá čiarka bola veľmi slabá a hned na to som si išla kúpiť další, lekarníčka povedala že je najlepší (RapiClear) a ten mi vyšiel úplne negatívny, bez žiadneho náznaku druhej čiarky. Lenže mám problém, pretože moja menštruácia je ešte nepravidelná a teraz ma niekedy pichne alebo pobolieva dole v podbrušku. Mám to brať ako začiatok tehotenstva alebo mi len Tabletka Po úplne dobrehadzovala cyklus? Vopred dakujem.

    Dobrý deň,
    spoľahlivosť tabletky Po je relatívne vysoká, preto nepredpokladám, že by ste mohli ostať tehotná. Tabletka "po" však veľmi často spôsobuje poruchy menštruačného cyklu. Preto omeškanie alebo inú nepravidelnosť by som pripisovala jej účinku skôr ako tehotnosti.