• Stehy

    Dobrý deň, mám taký problém že mala som asi pred dvoma týždňami prvý pohlavný styk kedy ma priateľ kus natrhol čo vyriešila moja gynekologička jedným stehom pred týždňom... No dnes po týždni som kus začala krvácať, ale to len na toaletný je možné že som si po týždni mohla kus natrhnúť ten steh? robím sestru v nemocnici kde sa naťahujem s pacientmi čiže je možné že som ten steh kus natrhla a preto trochu na toaletný papier krvácam? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, príčin zašpinenia, či krvácania môže byť viacero. Nevylučujem, že príčina môže byť presne tá, ktorú ste opísali. Ťažko takto povedať. Odsledujte si to. V prípade pretrvávania ťažkostí, ako aj v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý sa Vám bude vedieť najobjektívnejšie vyjadriť.