• Menštruácia po potrate

    Dobrý deň, pán doktor,
    Pred cca 3 týždňami som spontánne potratila v 6tt, vyčistila som sa sama bez kyretáže.
    Krvácala som vtedy pár dní, odvtedy žiadne krvácanie ani špinenie.
    Dnes ráno som mala trochu čerstvej krvi a v priebehu dňa špinenie. Nevyzerá to, že by sa intenzita zvyšovala, skôr stagnuje. Môžem to už považovať za prvú menštruáciu? Potrebovala by som to vedieť kvôli vyšetreniam, na ktoré sa mám objednať hneď, ako dostanem menštruáciu.
    Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

    Dobrý deň, štandardne sa prvá menštruácia po potrate zvykne objaviť po 4. až 6. týždňoch. Nie raz sa však dostaví aj skôr, napríklad aj po troch týždňoch. Odsledujte si to.