• genitálna bradavica

    Pekny den, pan doktor,
    prosim Vas, liecim sa u pani doktorky na HPV virus, brala som aj ATB.
    Prednedavnom sa mi vsak objavila genitalna bradavica - prosim, je nejaky liek z lekarne, co by mi ju pomohol odstranit?
    Mamina mi hovorila, ze jej pomohol Kolodium forte, ktory je na bezne bradavice, ale to sa asi bojim si aplikovat..
    Vopred dakujem. :)

    Dobrý deň, na liečbu genitálnych bradavíc spôsobených HPV vírusom sa používa Aldara krém, ktorý je však na predpis. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Postupujte podľa odporúčaní Vášho obvodného gynekológa.