• Opakovane zápaly

    , Autor: Rona

    Dobrý večer chcela by som sa poradiť mám opakujúce ss zápaly začalo to asi v pred letom boli sme vo vírivke a 3 dni na to som dostala zápal ten sa preliecil asi 3 mesiace bolo všetko ok a potom sa to spustilo menštruáciou znovu a od vtedy mám problémy asi už tretí mesiac na žiadanie u gynekologa mi urobil testy vyšla mi klebsiella pneumoniane dostala som macmiror atb beriem 3 krát denne ale pociťujem znova pálenie mala som urobené aj testy na atb tak podľa toho mi asi dal atb mám aj ginela Silver jedno balenie som už vybrala nikdy pred tym som nemala takéto problémy ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, jedná sa u Vás pravdepodobne o tzv. bakteriálnu vaginózu. Predpokladám, že máte poruchu vaginálnej mikroflóry. Ak Vám bol predpísaný Macmiror v tabletkovej perorálnej forme a nie vaginálnej, odporúčam si realizovať jednorázovo vaginálny výplach Cloginom alebo Rosalginom a následne si realizujte dlhodobo kúru vaginálnymi probiotikami, aspoň 14 dňovú, mimo obdobia menštruácie. Odporúčam užívať aj klasické probiotiká. Do budúcna odporúčam aplikovať si vaginálne probiotiká po každej návšteve wellness centra, mora, bezénu, sauny, vírivky, ... Preferujte sprchovanie sa pred kúpaním. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť, nakoľko nepoznám žiadne bližšie výsledky vyšetrení, nálezy a okolnosti.