• Opakované zápaly pošvy

    , Autor: bb636

    Dobrý deň pán doktor!
    Poradili ste mi použiť Rosalgin/Cloginom, ešte som to neurobila, ale svrbenie sa mi zmiernilo ( je v oblasti ohanbia) a opuch zmizol. Je ešte potrebné použiť výplach, alebo bude stačiť Canesten krém a vaginálne probiotiká? Keď mám ešte použiť výplach, tak asi koľko krát? Bude stačiť 1x alebo 5x?

    Ďakujem!

    Dobrý deň, výplach si realizujte raz pred začatím kúry vaginálnymi pribiotikami. Zvonku si môžete natierať Canesten krém. Odsledujte si to.